.

.

Арена Жените Powerskin R-EVO+ Едно Парче Отворени Врати Трки Пливаат Одговараат на

Арена Жените Powerskin R-EVO+ Едно Парче Отворени Врати Трки Пливаат Одговараат на

мислење на клиентот:

DEN 4359.12
Достапност
Во достапна форма

65% Polyamide, 35% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Рака Мие Само.Powerskin R-EVO+ е најновата иновација во Арената Powerskin семејството, со цел за отворена вода трки пливање.Направени со 100% текстилни материјали, Powerskin R-EVO+ им овозможува на пливач да се задржи врвен стабилност и телото усогласување во текот на мозочен удар.Powerskin R-EVO+ спектар карактеристики на напредни врзани шевовите систем thatallows ниска профилирани, врзани шевовите.Состав : 65% Polyamide 35% Elastane.Се намали во текот на choppiest вода во Арената Powerskin R-Evo+ОЖ Отворени Врати!Дизајниран за одлична стабилност и телото усогласување во отворена вода трки, оваа полно тело одговараат користи Z-Raptor+ Ткаенина која обезбедува максимална компресија и удобност.Напредни низок профил, сплотени шевовите се намали влечете и подобрување на планирам преку вода.Ова отворените врати верзија овозможува подобро breathability и удобност за било која трка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите