.

.

Жените Симпатична Животно Печатени Зима И Топло, Тесни Leggings Дебели Сомот Волна Кашмир Панталони Панталони

Жените Симпатична Животно Печатени Зима И Топло, Тесни Leggings Дебели Сомот Волна Кашмир Панталони Панталони

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер Смеса.Еластична затворање.Машина За Миење. 【МАТЕРИЈАЛ】Полиестер & Elastane&Топло руно наредени.Дише, Влага-wicking,Меки,Удобни,Лесни,Еластичен,Супериорен Квалитет,Клеча Доказ и да се Движат Слободно.Користење на 4 начин се Водат & Не се Види преку Ткаенини.Совршен за јога, вежби, фитнес, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Оваа зима leggings панталони ги комбинира модата, топло функција и убавината на телото перформанси. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】оваа elvet волна кашмир панталони leggings дебели термички leggings со push up облик-подобрување и телото контура детали, совршен функција на хип лифт,секси,еластична,тесни фитинг,супер еластичен,не е лесно pilling,пот-wicking,висок пораст,не-копа,не се види преку. 【ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА】Висока waisted и мека гума за џвакање широк корселе дизајн да advoid изложеноста се случува.Не падне, можете да го направите squats и се наведнува вежба без загрижени.Висока waisted за широк и нежни стомак компресија.Еластичен корселе е пораби без обвивка за непречено половината линија. 【ПОКАЖУВА СОВРШЕНО ТЕЛО & 4 НАЧИН се ВОДАТ】Секси Тело leggings со прекрасен симпатична печатени дизајни на половината,push-up и подигање на задник дизајн.Ткаенината е дизајниран за да се обликуваат совршено за вашето тело, давајќи ви рационализација изглед. 4 начин се водат прави slims,се согласува,и контури со секоја поза и движење. 【Погоден за Секоја Прилика】Едноставни и стилски дизајн голема водат и удобност е повеќе погоден за јога, фитнес, трки, спорт, секојдневната облека или други спортови.Тие се совршен за да се совпадне со шорцеви,здолништа,tunics,долго џемпери и високи чизми,Обрабени со кадифе да се задржи топло во зима.Овие зимски топло руно наредени leggings панталони ќе биде вашиот најдобар облека избор во студена зима или на отворено.Жените Се Печати Топло Зима Тесни Дебели Сомот Волна Кашмир Панталони Панталони Leggings Features : 1.Материјал : Полиестер.Нема Види-преку Ткаенина не е само мека, удобно,еластична, но, исто така, дише, погоден за Зима.2.КАРАКТЕРИСТИКИ : Дише, Daisy,Еластична, Секси, Блиску-фитинг, Топло. 3.Плус сомот дизајн повеќе се задржи топло која,за Појавување на Јакна Или Џемпер Се добар избор. 4.Едноставни и стилски Дизајн, Огромен водат и удобност е повеќе погоден за јога, фитнес, трчање, вежби, секојдневно носат или други спортови, тие ќе се вашата мудар избор. 5.Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Рака мие.Нашата облека сите се наменети за Азија слика, што значи дека ќе биде помала од нормалната Европската големини.Ве молиме погледнете ги нашите сопствени големина на табелата, наместо на големината на табелата, и можете да го најдете во нашите слики или од опис.Информација за производот : Сезона : Winter Gender : Womens Occasion : Дневна,Casual Material : Polyester Pattern Тип : Мачка Print Style : Warm Sleeve Должина : Trousers Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard How да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Dry What ќе добиете : 1 PC Жените Панталони.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите