.

.

Aghancrossy ТВ Стојат, Бројот на Фиоки: 2, Целокупната: 76.3 W x 18.9 H x 15.3 D

Aghancrossy ТВ Стојат, Бројот на Фиоки: 2, Целокупната: 76.3 W x 18.9 H x 15.3 D

мислење на клиентот:

DEN 847.20
Достапност
Во достапна форма

Бројот на Фиоки : 2, Целокупната : 76.3" W x 18.9" H x 15.3" D. Број на Кабинети : 2, Тежина Капацитет : 70 lb.Конструиран На Дрво, Материјал : Произведен Дрво.НА ПРВ ПОГЛЕД 1. Конструиран Дрво 2. Тежина Капацитет : 70 lb.На фронтови со телото и 16 боја LED светла систем со далечинска боја контрола и за вклучување/исклучување.Овој ТВ застане е совршен за оние на кои им треба на дневна соба и просторот за складирање.ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 76.3" W x 18.9" H x 15.3" Д ФИОКИ ВКЛУЧЕНИ 1. Бројот на Фиоки : 2 КАБИНЕТИ ВКЛУЧЕНИ 1. Број на Кабинети : 2 ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Материјал : Произведен Дрво може исто така како следниве производи 1. Yorkton ТВ Застане за Телевизори и до 32", Собранието Бара, Целокупната : 16.9" W x 52" H x 15.7" D 2. Aghancrossy ТВ Стојат, Бројот на Фиоки : 2, Целокупната : 76.3" W x 18.9" H x 15.3" D 3. Albritton ТВ Застане за Телевизори до 70", Потресени Заврши, Број на Внатрешни работи Полици : 1 4. Meleri ТВ Застане за Телевизори до 70", Бројот на Фиоки : 2, Тежина Капацитет : 150 lb. 5. Шефер ТВ Застане за Телевизори до 75", Собранието Бара, Конструиран Дрво.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите