.

.

Чиста Одмор - Органски Креветчето/Дете Душек Аполон 260

Чиста Одмор - Органски Креветчето/Дете Душек Аполон 260

мислење на клиентот:

DEN 8520.00
Достапност
Во достапна форма

Карактеристики Работ Клипови за употреба со дете/ден кревет.Оваа органски креветчето душек карактеристики органски памук и природни хемиски-слободен волна од органски израснат овци quilted да се органски памук душек темпирана така што тоа е цврст и удобен за бебето и деца слично.Оваа органски бебе душек има 260 калеми за цврста поддршка и внатрешната страна поддржува дозволите за употреба како дете душек.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите