.

.

Влажни Избрише Машина 110V Убавина Приклучокот, Gropyong_Shop Нов Производ Бебе Брише Потоплите, Бебе Брише Фармацевт, Бебе Брише Грејач, Светлината го Промените Пелена По?

Влажни Избрише Машина 110V Убавина Приклучокот, Gropyong_Shop Нов Производ Бебе Брише Потоплите, Бебе Брише

мислење на клиентот:

DEN 7392.00
Достапност
Во достапна форма

☀САД АКЦИИ!БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ!. ☀Влажни избрише машина со висок капацитет случај има сите избрише брендови - Продавница до недела е достоен за на вашиот омилен пелена брише.Универзалната влажни избрише потоплите сад не бара никакви посебни тип на избрише, вклучувајќи flushable брише. ☀Gropyong_shop Влажни избрише машина гарантира за секогаш да остане влажна - Иновативни силикони печат се заклучува во влажност и топлина, спречување на влажни брише од сушење и вртење браун.На врвот загреана дизајн умно го задржува брише на врвот на полето најтопол. ☀Влажни избрише машина зема вклучуваат динамика надвор на ладно бебе брише - Ладно брише шок бебе е чувствителна кожа, што на вашето бебе нервозни и fussy.Топло брише смируваат и мирна вашиот бебе, особено за време на доцна во ноќта промени!Квалитетот можете да им верувате.Еден од најпопуларните, време-тестиран бебе избрише потоплите точење некогаш бродови во прекрасен подарок кутија.Таму е, едноставно нема подобар потоплите по секоја цена!. ☀ГАРАНЦИЈА : 100% Пари Гаранција за враќање за грижете се-бесплатно купување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, Gropyong_shop ќе резервни без напор за да ви помогнат. ❤Нашите Gropyong_shop е Влажно избрише машина 110 V НИ приклучете се на сите издадени од сад.Ние можеме да брод за слободни.Ние ги користиме најдобрите квалитет и најбрз логистика компании - UPS, Логистика и FEDEX Логистика за да им помогне со превоз.Вие само треба 2-7 дена да добиете пакет. ❤Ако имате било какви проблеми со пакет што сте го добиле, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со брзи и ефикасни помош и надомест на штета во прв пат.Ве уверуваме дека вие избор нас е многу точно.Затоа Ние никогаш нема да имате било каква загуба и да ви даде убаво шопинг искуство. ❤ Покрај тоа, вашата цел има заштита обезбедени од страна .Можете да добиете 100% заштита.Опис на производот опис : Automatic топли влажни пешкир фармацевт Влажна Крпа Точење Влажни брише машина Напон : AC110 V Приклучок : НИ plug Режим на моќ : помалку од 5 W резервоарот за Вода капацитет : 1.6 L крпа брзина : 15-25pcs / мин Големина на : 42 * 21 * 31 (CM) Номинална моќност : 250 W / нема греење 30 W / режим на 2 W должината на брише : 18-24cm прилагодливи Ширина од брише : 12cm Може да се постави брише температура : на собна температура / 65-85 ℃ прилагодливи Забелешка:ве Молиме користете памучна хартија крпи пакет: 1*машина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите