.

.

Tomantery Мотоцикл Камера Заграда, Камера Заградата Анти-Корозивни Трајни Алуминиум ВИДЕО Стојат Носат-Отпорни, со 1 X Заградата за Скутер за Autocycle

Tomantery Мотоцикл Камера Заграда, Камера Заградата Анти-Корозивни Трајни Алуминиум ВИДЕО Стојат Носат-Отпорни,

мислење на клиентот:

DEN 621.36
Достапност
Во достапна форма

Карактеристики со анти- ' рѓа, носат-отпорни, анти-корозивни, кој има долг животен век.Ќе ви помогне да го поставите камерата да фотографира кога возиш мотор, правење на вашиот возењето побезбедно и поудобно.Изграден од квалитетни алуминиумски легури за максимална трајност и сигурност.Ги задоволуваат или надминуваат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитетот.Лесно да го инсталирате, со цел да се вклопи за G310 GS 2018 2019.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите