.

.

КООРДИНАТОР Реални Šëxy Tóy Ádụlt TọyŜ Malē Ḿạstụrbạtọr Cûp Vạgịnạl Дупка Голема Brēasts Pénis Mǎssager Ạnạl Bụtt Ạss Ạnụs Ŝtrọkẹr за Мажи

КООРДИНАТОР Реални Šëxy Tóy Ádụlt TọyŜ Malē Ḿạstụrbạtọr Cûp Vạgịnạl Дупка Голема Brēasts Pénis Mǎssager Ạnạl

мислење на клиентот:

DEN 293.04
Достапност
Во достапна форма

♥Ослободување вашиот притисок, тоа е незаменлив дел од вас. ♥Според твое потреби, наместите различни држење на телото, се доживее невиден задоволство. ♥Високо-квалитетни TPE материјал овозможува 100% безопасни, безбеден за човековото тело и пријателски на кожата. ♥Мека симулација на канал, толку тесни и удобно се вклопуваат, ви донесе извонредно искуство. ♥Ние ветувања ние ќе ги заштитат доверливоста на нашите клиенти информации и да преземат акција за да пакет без никакви информации за производот.Детали за производот : Материјал : TPE Боја : Месо Големина : 26*13*8 CM Забелешка : 1.Сите предмети се сосема нови, но ние се уште ве советуваме да миење или чистење на објектот пред да го користите за здравство. 2.Измијте производ темелно пред и по секоја употреба, ние препорачуваме употреба на играчка почиста.Како што топла сапуница вода. 3.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. 4.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи производ големина грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите