.

.

Mistine Нога Поправи Разбиена Пеколот Крем Нова Формула за Анти-разбиена 50 G

Mistine Нога Поправи Разбиена Пеколот Крем Нова Формула за Анти-разбиена 50 G

мислење на клиентот:

DEN 528.00
Достапност
Во достапна форма

Mistine Поправи Разбиена Пета Крем обезбедува интензивна исхрана и заштитува се сушат и пукаат на нозете и потпетици да биде мазна, мека и здрава.Насоки : нежно Масажа во текот на нозе и пета, ќе се применуваат поинтензивно, на сува површина и често се користи како се бара.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите