.

.

Се Повлече Синџир Тоалет Трим Комплет Крај: Полиран Месинг

Се Повлече Синџир Тоалет Трим Комплет Крај: Полиран Месинг

мислење на клиентот:

DEN 1492.80
Достапност
Во достапна форма

Barclay.HTT-Б. Тоалет Конектори.Полиран Месинг.Barclay HTT-Б се Намали за Високо Резервоарот Плакарот, Полиран Месинг Barclay е ценето име во водовод сегмент.Квалитетот на нивните производи никогаш не разочара клиенти.Од нивната казна craftmanship на својата издржливост, вие не може да тргне наопаку со Barclay производ.Нивната традиционална уште модерен стил ќе се одморам убаво и мирно во различни прилагодувања.Barclay HTT-Б се Намали за Високо Резервоарот Плакарот, Полиран Месинг Карактеристики : Повлечете синџир тоалет трим комплет Мека Близина на Седиштето на Располагање (SCSRF)* Слика што ќе се прикажува може да се разликува по боја, заврши, или material Barclay HTT-Б се Намали за Високо Резервоарот Плакарот, Полиран Месинг Спецификации : Комплет вклучува : Бела пластика орев, Рамна Цевка (1 1/4" x 72"), Директно снабдување цевка (1/2" OD x 72"), се Лизга нут (1 1/2" x 1 1/4"), Ѕидот стапка (1 1/4") со 2 Месинг Завртки, Рамна лактот собранието со 2 лизга ореви & подлошки, Spud редуктор (2" x 1 1/2"), со гума за миење, Резервоарот се справи со собранието.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите