.

.

SCDZS Цртан филм Занаети Хартија Носителот - Home Дневна Соба и Кујна Хартиена Крпа Носителот Мулти-цел Рачни Хартиена Крпа Носител (Боја : Светло кафеава)

SCDZS Цртан филм Занаети Хартија Носителот - Home Дневна Соба и Кујна Хартиена Крпа Носителот Мулти-цел Рачни

мислење на клиентот:

DEN 4215.12
Достапност
Во достапна форма

★Материјали : Дрво. ★Боја : темно кафена, светло кафена. ★Прилагодливи опсег : 90-110mm. ★Големина : 230*250mm. ★Мека текстура, шок и отпорност на триење за да се заштити декоративни површината и се чувствуваат.Мека текстура, шок и отпорност на триење за да се заштити декоративни површината и feel Adjustable должина на тема да се приспособат на различни брендови на хартија towels The крстот е направен од буковата, дрво е во ред, и линија е постојано полиран да fine Material : Wood Color : темно кафена, светло brown Adjustable опсег : 90-110mm Size : 230*250mm Soft текстура, шок и отпорност на триење за да се заштити декоративни површината и feel Stainless челик е водоотпорен, ' рѓа и отпорен на гребење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите