.

.

SHDIATOOL ДИЈАМАНТ CORE ВЕЖБА АДАПТЕР (ДД-BL да ДД-БС) за HILTI DD160E DD200 DD250E DD350 Претвора Hilti ДД-BL Чак да 1-1/4-7 (БС) Навој Малку Врска

SHDIATOOL ДИЈАМАНТ CORE ВЕЖБА АДАПТЕР (ДД-BL да ДД-БС) за HILTI DD160E DD200 DD250E DD350 Претвора Hilti ДД-BL

мислење на клиентот:

DEN 1571.76
Достапност
Во достапна форма

1 парче ДИЈАМАНТ CORE ВЕЖБА АДАПТЕР (ДД-BL да ДД-БС) за HILTI DD160 E DD200 DD250 E DD350. Hilti ДД-BL Чак да 1-1/4"-7 (БС) Навој Малку Конекција, вкупната должина 115 MM.Одговара 1 1/4 UNC или 1/2 BSP тема дијамант основни делови на Hilti Машина ДД 160 E/250 E/200/350 Преку овој адаптер.Индустриски квалитет адаптер е направен од една солидна парче челик.Ако вредноста на вашата цел е повеќе од $100 во нашата продавница,ние би сакале да се испрати до вас од страна на слободен ПРОЗОРЦИ од Кина.Внимание : Само за Американските цел. ==============ОПИС=============== ПРЕДМЕТ : ДИЈАМАНТ CORE ВЕЖБА АДАПТЕР (ДД-BL да ДД-БС) за HILTI DD160 E DD200 DD250 E DD350 Количина : 1pc Спецификација : Hilti ДД-BL Чак да 1-1/4"-7 (БС) Навој Малку Конекција, вкупната должина 115 MM Апликација : Одговара 1 1/4 UNC или 1/2 BSP тема дијамант основни делови на Hilti Машина ДД 160 E/250 E/200/350 Преку овој адаптер ==============Крајот==============.

Клучни карактеристики

Hilti DD-BL Chuck to 1-1/4-7 (BS) Threaded Bit Connection, total length 115MM :
Application:
Fit the 1 1/4UNC or 1/2 BSP thread diamond core bits on Hilti Machine DD 160E/250E/200/350 Through this adapter :
==============The End============== :

Им се допаѓа и на купувачите