.

.

Samsung BN96-12651A PCB, Главната Логика

Samsung BN96-12651A PCB, Главната Логика

мислење на клиентот:

DEN 5385.84
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.BN96-12651 A.Оваа BN96-12651 A е Вистински Samsung Телевизија Замена Дел, ПХБ-ЛОГИКА ГЛАВНАТА, S42 AX-YB09,P.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите