.

.

На Peanutshell Farmhouse Музички Bunny Мобилен

На Peanutshell Farmhouse Музички Bunny Мобилен

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

Затишје вашиот малку cottontail да спие со Farmhouse Музички Bunny Мобилни страна На Peanutshell.Дигитална, не wind-up, музика кутија игра фрагменти од 12 различни lullabies која може да се промени на допир на едно копче.Со цел да се вклопи стандард јасли; место чисти.Промовира аудитивни, моторен развој, визуелна стимулација.Бара две АА батерии кои не се вклучени; лесно собранието инструкции се вклучени.Затишје вашиот малку cottontail да спие со Farmhouse Музички Bunny Мобилни страна На Peanutshell.Четири полнети bunnies имаат игрива заврзана нозе.Бела пом пом тела со бела џемпер поврзана глави и везени очи.Четири bunnies се суспендирани со розова пом пом топката на секој string; на bunny квартет ора околу пом пом топката центар.Мобилниот игра до 12 песни со дигитален музичка кутија; без ликвидација е потребно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите