.

.

Стерео во автомобил за Buick Regal 2009 2010 2011 2012 2013, Андроид 10 Радио со Apple Carplay Андроид Авто 9 Инчен IPS Екран, Bluetooth, е Радио за Автомобил Поддршка SWC DSP RDS 4G WiFi

Стерео во автомобил за Buick Regal 2009 2010 2011 2012 2013, Андроид 10 Радио со Apple Carplay Андроид Авто

мислење на клиентот:

DEN 1881.60
Достапност
Во достапна форма

✾【ZUOSHINE АВТОМОБИЛ СТЕРЕО АНДРОИД AUTO (вклучувајќи пластична рамка)1x GPS Antenna1x моќ cableand други потребни кабли и plugs1 x надворешни microphone1 x копија camera Tips Select Професионален Високо-квалитетни GPS Навигација за вашиот љубовен автомобил, само не само да изберете совршен производ ,но, исто така, најдобра услуга!Ако Инсталирате имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, нашите пријателски услуги на клиентите професионалци ќе ви помогнат во секое време, ви благодариме!(Настава не е вклучена,но ние може да ви помогне во текот на 24 h кога ќе conect нашата).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите