.

.

LLNN Ратан Двојно-Layer Мачка Отпадоци Дише и Влага-Доказ за Сите Сезони Средни и Мали Куче Миленичиња Гнездо

LLNN Ратан Двојно-Layer Мачка Отпадоци Дише и Влага-Доказ за Сите Сезони Средни и Мали Куче Миленичиња Гнездо

мислење на клиентот:

DEN 496.80
Достапност
Во достапна форма

Две-ниво дизајн : Two-tier дизајн, еден за спиење или одмор, други за качување и за забава.Првиот кат е куќата, а вториот кат е отворен како балкон за вас да се игра.Сигурен и издржлив материјал : мачка кревет е направен од високо-квалитет плетен материјал, издржлив, не-токсични ратан, може да се сфати на остри канџи, и да се обезбеди здрава и безбедна простор за кожен пријатели.Водоотпорен и влага-доказ : Плетен ткаат, заштита на животната средина материјал е водоотпорен и влага-доказ, лесно да се чисти, и домашно милениче живот е поудобно.Стабилна структура : Тешки-должност структура и база се обезбеди стабилност и издржливост на овој покачена мачка кревет.Моден Дизајн : Овој колоритен и стилски мачка кревет привлекува вашето домашно милениче внимание, тие ќе го сакам!.Можете да го одржите вашето домашно милениче добар ноќен сон и да се создаде луксузен место за вашиот најдобар пријател.производ description Name : ратан милениче bed Material : Wicker Features : comfortable Dimensions : Мали-50x40x58 cm / 19.68x15.74x22.83 inches Large 60x45x62 см / 23.62x17.71x24.4 inches Feature : Еколошки материјали, внимателно дизајниран така што вашето домашно милениче може да спие добро на овој луксузен кревет.Миленичиња шатор соба е исто така погоден за кампување и отворено авантура активности, а исто така може да бидат инсталирани во вашиот двор, тревник, дворот или секоја соба во вашиот дом.Пакување list1×милениче кревет (со исклучок на други производи).Answer : ___________________________ Note : Ние имаме многу слични популарни производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви каже уникатни стилови и специјални производи.Ние имаме силна услуги на клиентите тим за да се осигура задоволството на клиентите!Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите