.

.

CTP 6V8004 Одделение 10.9 Хексадецимален Главата Обичен Болт, М12 x 1.75 Тема Големина, 120mm Должина

CTP 6V8004 Одделение 10.9 Хексадецимален Главата Обичен Болт, М12 x 1.75 Тема Големина, 120mm Должина

мислење на клиентот:

DEN 134.88
Достапност
Во достапна форма

Хексадецимален Тип на Глава.Обичен Обложена.М12 x 1.75 Тема Големина. 120mm Должина.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.Производот наведени погоре е CTP Дел Бр 6 V8004 - CTP Одделение 10.9 Хексадецимален Главата Обичен Болт, М12 x 1.75 Тема Големина, 120mm Должина.Costex Трактор Делови CTP е светски квалитет снабдувач на Нови Замена Гасеница Делови и Замена Komatsu Делови, опрема и мотори.На CTP, нашиот фокус е да ви обезбеди со одличен квалитет замена Гасеница делови на добра вредност.Нашата нова замена на делови се подложат на напорни и строга инспекциските процедури за да се обезбеди квалитетот на нашите производи.Без разлика дали сте рударство бакарни руди на високи надморски височини во Чилеански Андите, или копање на канал за наводнување на семејната фарма, може да бидат сигурни дека нашиот тим и квалитетот делови ќе ви се врати секој чекор од патот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите