.

.

LXD Закачалки,Грб Полици Нордиските Облека Железнички 4-Ниво Shees Висок Капацитет Ковано Железо Закачалки за Облека Продавница Екранот Стојат Облека Организатор Зла?

LXD Закачалки,Грб Полици Нордиските Облека Железнички 4-Ниво Shees Висок Капацитет Ковано Железо Закачалки за

мислење на клиентот:

DEN 2133.60
Достапност
Во достапна форма

3-5 Минути за да се Соберат!Заврши Големина : 100×40×153 Cm / 120×40×153 Cm / 150×40×153 Cm( L×W×H ).Класичен Облека Организатор, Голем Капацитет за Дизајн, Идеален за Домови или Облека Продавници.Златна Изглед Додава Боја на Вашиот Дом.Максимално Оптоварување : 150 Kg.Направени од Ковано Железо, Здрава Боја на Процесот, Нема Рѓа, Безбедно и Издржливи.Нордиските Стил на Облека Багажник, 4-Ниво Shees за Облека Продавница.Име на производ : Облека Rack Material : Metal Metal Материјал : Iron Style : Nordic Color : Gold3 Големини Се на Располагање, Изберете во Зависност од Вашите Сопствени Потреби.Треба Лесно Собранието.Не Се Лизга Нога Подлога, Хуманизирано Дизајн, Заштита На Вашата Подот.Ако Имате Било какви Прашања, ве Молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате, Така Што Ние Ќе Ви Обезбедиме со Задоволително Решение!!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите