.

.

Maximus II Формула 90-MIB530-G0AAY00Z

Maximus II Формула 90-MIB530-G0AAY00Z

мислење на клиентот:

DEN 9572.64
Достапност
Во достапна форма

Maximus II Формула.Intel Core2 Екстремни / Core2 Quad / Core2 Дуо Подготвени.Поддршка за Intel следната генерација 45nm Мулти-Core ПРОЦЕСОР.Intel P45/ICH10 R.Dual-канал DDR2 1200/1066/800/667 Поддршка.Supreme FX X-Fi 8-CH Аудио.ПРОЦЕСОРОТ се Нагоре Ниво.Pin Перка Термички Модул.Забрзување на HDD.Intel Сокет 775 Процесори.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите