.

.

Trajan Научни 031218 Клипот за 10 µL Varian Отстранлив Игла Шприцеви

Trajan Научни 031218 Клипот за 10 µL Varian Отстранлив Игла Шприцеви

мислење на клиентот:

DEN 1020.00
Достапност
Во достапна форма

За 10µL Varian отстранлив игла шприцеви.Се продава во секоја од нив.Производителот : Trajan Научни Америка, Inc.Земја на потекло : Австралија.SGE шприцеви постојано е изборот на GC и LC производители на опрема за многу години.Тие избираат нашите производи, бидејќи нивниот углед зависи од ефикасноста на нашите компоненти.Нашето знаење и експертиза во течна ракување технологии има ни овозможи да дизајн шприцеви за широк спектар на апликации.Сепак, сите овие производи имаат две работи во заедничките; исклучителни перформанси и супериорен квалитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите