.

.

Calvas Нов Далечински управувач за пионер DVD CD AUDIO Controller VXX3129 DVR-645H VXX3092 VXX3222 VXX3096 DVR-545H DVR-440HX-S

Calvas Нов Далечински управувач за пионер DVD CD AUDIO Controller VXX3129 DVR-645H VXX3092 VXX3222 VXX3096 DVR-545H

мислење на клиентот:

DEN 2191.20
Достапност
Во достапна форма

Безжична комуникација : RF.Употреба : Аудио / Видео Плеери.Пакет : Yes.Канал : 1. Поддршка за апликација : Нема.Нов Далечински управувач за пионер DVD CD AUDIO Controller VXX3129 DVR-645 H VXX3092 VXX3222 VXX3096 VXX3246 DVR-545 H DVR-440 HX-S DVR-440 HX-KThis е со Висок Квалитет remotes Control Condition : НОВО!Ние на тест пред породувањето за да бидете сигурни дека тоа е работа совршен!3 Месеци Warranty Package Содржина : 1 X далечински управувач (Батерии не се Вклучени.)Објектот специфики : Безжична комуникација : RFUse : Аудио / Видео Players Package : Yes Channel : 1 Support стан : No Model број : XX3246 DVR-940 HX-S DVR-440 H DVR-440 HX-К.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите