.

.

Дизни Средно Училиште Музички Паричникот за 32 CD

Дизни Средно Училиште Музички Паричникот за 32 CD

мислење на клиентот:

DEN 331.44
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Маски се печатени со убаво, стилизирана уметнички дела.Направени од издржлив полипропилен.Многу привлечни, шарени колекција за 32 CD.Покажува добро познат и сакан лик - средношколски Мјузикл.Паричникот за чување и заштита на CD и DVD.Дизни Средно Училиште Музички 32 CD и DVD паричникот за чување и заштита на рекорди.Многу привлечни, шарени колекција. "Средношколски Мјузикл" атрактивни дела се печатени на двете страни на паричник.Девет различни Дизни лиценците се однесува на луѓето на различна возраст.ЦД вметнете се направени од издржлив материјал полипропилен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите