.

.

ГОР НОСАТ C7 Долги Лигавче Краток+ - Мажите Орбита Сино, НИ XS/ЕУ S

ГОР НОСАТ C7 Долги Лигавче Краток+ - Мажите Орбита Сино, НИ XS/ЕУ S

мислење на клиентот:

DEN 258.96
Достапност
Во достапна форма

Материјал : [лицето ткаенина] 64% најлон, 19% elastane, 17% полиестер, [мрежа] 87% најлон, 13% elastane.Одговара : форма-монтирање.Inseam : 11in.Chamois : Експерт Патот.Лигавче : yes.На Гор Носат C7 Долги Лигавче Краток+ обезбедува удобност како што вади милји, без разлика дали сте крстарење низ вашиот вообичаената рута или истражување некаде нови.Гор Windstopper панели одврати правец како што летаат надолу хилс и се соочуваат со силна headwinds, додека синтетички материјал фитили далеку пот за да бидете удобно на сончеви се качува.На full-mesh лигавче успева влага и обезбедува одлични струење под џерси.Експерт Патот chamois обезбедува перница за да се намали заморот во текот на долго вози, и станот полите се шири надвор притисокот на формата-монтирање на дизајнот да се задржи удобно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите