.

.

Длабоко Стрмни Нога Крем, Бонбони/Нане, 6 мл (2 Парчиња)

Длабоко Стрмни Нога Крем, Бонбони/Нане, 6 мл (2 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 321.84
Достапност
Во достапна форма

Чиста • Чиста • Природни Некоја Зацврсна Третираат за Нозете Хемиски & Конзерванс Слободни без Суровост Нога & Нога Крем Длабоко Стрмни е Бонбони Нане Нога Крем е совршен бакшиш за уморни стапала и нозе.Нашите ладење етерични масла, во комбинација со богата шеј путер и смирувачки растителни екстракти се идеални за нозе на кои им треба внимание.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите