.

.

Титан Стол TP - Pro 8400 TP-8400

Титан Стол TP - Pro 8400 TP-8400

мислење на клиентот:

DEN 528.00
Достапност
Во достапна форма

L-Песна Масажа Функција, Нулта Гравитација Масажа, Авто Recline.Нога Ролери Масажа, Греење Функција на Назад, Нога Корекција.Раката и Раката Масажа, Теле и Нога Масажа.Компјутер Тело Скенирање, Глуждот Копчиња, 5 Претходно Програми.Целосна Палета Нога Масажа, Простор за Заштеда на енергија Стол, Лесно да го Користите Далечинскиот управувач.TP - Pro 8400 TP-8400.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите