.

.

Пакет & Smooch Големи Биро подлога 65x44cm Направени од Зеленчук Пржен Кожа и Природна Гума -врши во Германија - Коњак

Пакет & Smooch Големи Биро подлога 65x44cm Направени од Зеленчук Пржен Кожа и Природна Гума -врши во Германија

мислење на клиентот:

DEN 3576.00
Достапност
Во достапна форма

Произведени ВО ГЕРМАНИЈА Сите производи се рачно изработени во Германија.И ова е 100% гарантира.ДОБРО обмислен - Поради латералниот втиснување на логото, на биро подлога исто така, може да се претвори еднаш.РАЗЛИКАТА КОНКУРЕНЦИЈА : РАСТЕНИЈАТА ТЕН!Пакет & Smooch значи квалитет Тоа е причината зошто ние го користиме еден од најдобрите leathers во Италија.Не хром тен загарантирани!По сите, на вашата страна има дневен контакт со кожа.ЧИСТА ПРИРОДА KAUTSCHUK - Оваа благородна биро подлога не е само високо-квалитет на врвот страна.На долната страна е опфатен со природна гума.Значи, ова биро подлога стапови каде што беше поставен.Тоа е многу важно за нас да се направи целосно без пластика за оваа благородна производ.ПАТИНА ГАРАНЦИЈА!Со текот на времето овој тепих подлога ќе се развие благородно патина.Дури и гребнатини се дел од неа, по сето тоа е чиста природна кожа производ.Благородна мора да се има за биро криминалци.На биро подлога Moira со својата чиста луксузен изглед е на високо флаер меѓу тастатура влошки.Тоа се загрева срцето само со гледање на тоа, и штом ќе се постават вашата тастатура на тоа, вашите раце се cuddly премногу.Екстра-мека уште фирма чувствува направен од 100% merino волна врти дури и undercooled tabletops во удобна волнеста работа оази.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите