.

.

Бакар Крик Памук Кенди (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

Бакар Крик Памук Кенди (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

мислење на клиентот:

DEN 286.80
Достапност
Во достапна форма

Нашата Интерпретација на Мирис : Памук Бонбони.За употреба во сапун одлуки, лосион одлуки, haircare формулации, масло diffusers, темјан стапови, арома терапија, парфем одлуки, парфем масло се произведува, производи за нега на тело, или свеќа одлуки.Како и со што сите производи, препорачуваме тестирање во мали серии пред да го производство.Некои производи може да биде бојата M&P сапун основи.Ванила stablizer може да помогне да се намали или спречи ова.Употреба стапки варираат во зависност од апликацијата.Не користите масла undiluted. (Тип*) - Име на трговски марки и авторски права се својства на нивните производители и/или дизајнери.Овие верзии се да НЕ се меша со оригиналите и Бакар Крик нема поврзаност со производителите/дизајнери.Нашата Интерпретација на Мирис : Памук Бонбони.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите