.

.

Жените Свети Патрик Ден без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ирски Shamrock Детелина Печатени Лабава Одговара T-Shirt

Жените Свети Патрик Ден без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ирски Shamrock Детелина Печатени Лабава

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Ployester.Shamrocks Печатени Резервоарот Блузи, за Жени Повик без Ракави Кошули Лабава Одговара Crewneck Графички Основните Тренингот Т-Маица.Се повлече На затворање.Големина на Забелешка и Нега : Достапен во S-2 XL,ве Молиме погледнете на нашата големина на табелата од последната слика или од нашите Опис на Производот пред купување на цел.Машина или рака мие со ладна вода и/или висат линија сува/ хлор/ нема сува чиста.Материјал : Жените без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ployester, се чувствува одлично против кожа и совршено се вклопува,мека, опуштено и удобно да се носат.Функција : Женска Симпатична Печатени Лабава Одговара Работи Вежба Т-Маица без Ракави,Лажичка вратот, Лабава чисто спортски основните резервоарот блузи, совршен за јога, вежби, фитнес, фитнес, трчање или секојдневна облека.Натпревар : Жените секојдневен блузи пар со различни фармерки, здолништа, панталони,и leggings за моден изглед, слој овој повик кошула под палто,јакна, или носат на свој.Повод : Оваа секси резервоарот за секојдневен, клуб, канцеларија, училиште,работа,датум,одмор, плажа, забава,или со секојдневно носење.Големина Детали на Жените без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот со Големина : S НАС : 4 Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80" Големина : M НАС : 6 Биста : 100cm/39.37" Должина : 65cm/25.59" Големина : L НАС : 8 Биста : 104cm/40.94" Должина : 67cm/26.38" Големина : XL НАС : 10 Биста : 108cm/42.52" Должина : 69cm/27.17" Големина : XXL НАС : 12 Биста : 114cm/44.88" Должина : 71cm/27.95".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите