.

.

Кафе Ме Прави Измет Керамика Кафе Кригла, Црна со Бели Букви, 11-Унца по Fess

Кафе Ме Прави Измет Керамика Кафе Кригла, Црна со Бели Букви, 11-Унца по Fess

мислење на клиентот:

DEN 142.80
Достапност
Во достапна форма

Високо Квалитетни Керамички Кригла Со Печатење На Двете Страни.идеален за чување на течности топли и ладни пијалоци.Одлично за статистика Уникатен Роденден или Замолчени подарок идеја.Машина За Миење Садови & Микробранова Безбедно. 11oz големина Совршена за во секое време, Смешни Инспиративни и сарказам.Керамичка 11-Унца FESS Кафе Ме Прави Измет Кригла вашиот омилен утрински пијалок го прави совршен подарок за сите на вашиот кафе пиење пријатели.Овој стилски кригла може да се користи во затворени простории, на отворено, канцелариски простор.Совршена големина за да уживате во вашиот утрински пијалок и совршен подарок за вашите најблиски дека посебен ден.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите