.

.

Италијански Колекција 'Класичните' 20-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите 18/10, Услуга за 4, 24K позлатени Водителка Служат Сет

Италијански Колекција 'Класичните' 20-Парче Премиум Хируршки Нерѓосувачки Челик Сребрениот Flatware Поставите

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

4 Лажици Чај, 4 Вечера Лажички, 4 Вечера Ножеви, 4 Вечера Предници, 4 Салата Предници.Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Flatware Сет за 4, кои се Продаваат во Подарок кутија. 18/10 Нерѓосувачки Челик.Убава и Елегантна 'Класичните' Дизајн.Машина за миење садови безбедно (со благ детергент).Оваа убава прибор за јадење поставен дефинитивно ќе додадете luxuriance за вашиот секојдневен вечера искуство!Доаѓа во подарок пакување и го прави импресивен подарок кој ќе се памети.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите