.

.

Makita D-00848-25 3/16-од-8-1/4-Инчен Стандард СДС Малку, 25-Пакет

Makita D-00848-25 3/16-од-8-1/4-Инчен Стандард СДС Малку, 25-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 711.12
Достапност
Во достапна форма

Thruster стил карбид совет продира за контакт и ора низ арматурата.Thruster стил засилен земјата flute за ефикасна прашина отстранување.Динамичен облик на длето главата држи малку во контакт со материјалот на сите времиња.Земја на Потекло : Кина.Од Производителот 3/16-страна-8-1/4-Инчен 25-Пакет од СПИ СДС Малку, Makita е Thruster стил карбид совет продира за контакт и ора низ арматурата, reinenforced земјата flute за ефикасна прашина отстранување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите