.

.

Бакар Крик Алое Вера (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

Бакар Крик Алое Вера (Тип) Изработката Мирис на Нафта За Бања и Телото Производи, Парфеми и Свеќи, 1 Мл

мислење на клиентот:

DEN 286.80
Достапност
Во достапна форма

Нашата Интерпретација на мирис : Алое Вера (Свеж и уникатен, класичен подмладителен мирис кој потсетува на предели).За употреба во сапун одлуки, лосион одлуки, haircare формулации, масло diffusers, темјан стапови, арома терапија, парфем одлуки, парфем масло се произведува, производи за нега на тело, или свеќа одлуки.Како и со што сите производи, препорачуваме тестирање во мали серии пред да го производство.Некои производи може да биде бојата M&P сапун основи.Ванила stablizer може да помогне да се намали или спречи ова.Употреба стапки варираат во зависност од апликацијата.Не користите масла undiluted. (Тип*) - Име на трговски марки и авторски права се својства на нивните производители и/или дизајнери.Овие верзии се да НЕ се меша со оригиналите и Бакар Крик нема поврзаност со производителите/дизајнери.Нашата Интерпретација на мирис : Алое Вера (Свеж и уникатен, класичен подмладителен мирис кој потсетува на предели).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите