.

.

12 8W T5 Флуоресцентна Цевка 535 [3500k] Стандард Бела (Osram L8535 4050300241807)

12 8W T5 Флуоресцентна Цевка 535 [3500k] Стандард Бела (Osram L8535 4050300241807)

мислење на клиентот:

DEN 198.00
Достапност
Во достапна форма

8 W T5 Halophosphor Мини Цевка, Стандардната Бела боја.halophosphate слој да се даде стандард перформанси.Б класа на енергетска ефикасност оценка.просечниот живот на 5.000 часа.сите предмети стручно спакуван со нега. 8 W T5 Halophosphor Мини Цевка, Стандардната Бела боја.halophosphate слој да се даде стандард перформанси.Б класа на енергетска ефикасност оценка.просечниот живот на 5.000 часа.сите предмети стручно спакуван со нега.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите