.

.

Нерѓосувачки Челик Брада Straightener, Рѓа-Отпорни Брада Straightener За Мажи, за Кошула Џебови Паричник

Нерѓосувачки Челик Брада Straightener, Рѓа-Отпорни Брада Straightener За Мажи, за Кошула Џебови Паричник

мислење на клиентот:

DEN 254.16
Достапност
Во достапна форма

Изработени од нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни.Може да се користи за да отворите шише пиво.Пренослив дизајн, лесно да се носат со вас.Круг чешел заби не се држи коса.Рака-полиран чешли, мазни и тркалезни чешел заби, не боли косата и скалпот.Опис : Оваа не ' Рѓосувачки челик брада чешел е идеален за кошула џебови, па дури и во вашиот паричник.Тоа е совршен за блиски чешлање потребни за бради и moustaches.Карактеристики : 1. Рака-полиран чешли, мазни и тркалезни чешел заби, не боли косата и скалпот.2. Круг чешел заби не се држи коса.3. Изработени од нерѓосувачки челик, рѓа-отпорни.4. Може да се користи за да отворите шише пиво.5. Пренослив дизајн, лесно да се носат со вас.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Брада Comb Material : Нерѓосувачки Steel Size : Прибл.170 * 20 * 5.5 mm Package Тежина : Околу.41g Package Вклучуваат : 1 x Брада Чешел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите