.

.

ASOMI Професионални Акрилни Нокти Уметноста Дисплеј Табла Помине Совет Гел лак Покажува Носителот Стојат

ASOMI Професионални Акрилни Нокти Уметноста Дисплеј Табла Помине Совет Гел лак Покажува Носителот Стојат

мислење на клиентот:

DEN 936.00
Достапност
Во достапна форма

Тоа е главно се користи за прикажување на ноктите совет, погодно за клиентите да изберете нивните омилени помине совет стилови.На монтажни и што можат да се инсталираат нерѓосувачки челик поддршка обезбедува стабилни и долготрајни структура, и тоа е полесно да се продавница по демонтажа.За подобро да се прикаже, овие акрилик одбор треба да се користи со ноктите се прикаже ленти и двострано лента.Направен од висок квалитет на акрилик материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и цврсти, трајни производи за употреба.Погоден за нокти салони, помине уметност училишта, ноктите уметници, и семејства.Тоа ќе биде професионални помине уметност алатка за помине уметност техничари.Тоа е многу погоден за прикажување на сите видови на нокти украси, како што се камења, бисери, rhinestones, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Ноктите Совет Екранот Одбор Материјал : Акрилик Производ Големина : Прибл. 24 x 14.8 cm / 9.4 x 5.8 во Карактеристики на Производот : Тие може да се користи за да се прикаже помине уметност и лажни нокти совети.Тие може да ви помогне да се покаже убавината на ноктите уметност преку едноставни операции.Тие се многу погодни за различни ноктите бои и се добра алатка за да креирате вашата убавина и мода.Постојат заштитни филмови на двете страни.Ако отпечатоци од прсти се испечатени на екранот одбор за време на употреба, тоа ќе биде многу јасно кога избриша со хартиена крпа.Инсталација Метод : Затегнете ја завртката главата на поддршка бар одговара на завртка дупка.Пакет Листа : 1 x Дисплеј Табла 1 x Поддршка Бар Имајте на ум : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Овој производ не содржи екранот ленти и двострано лента.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите