.

.

Sindoh 3DWOX Refillable Кертриџ ABS Сина (Компатибилен со DP200, 3DWOX 1) (3DP200ABL-А)

Sindoh 3DWOX Refillable Кертриџ ABS Сина (Компатибилен со DP200, 3DWOX 1) (3DP200ABL-А)

мислење на клиентот:

DEN 632.88
Достапност
Во достапна форма

Refillable кертриџ за 3 Dwox.Произведено во кина.Овој производ е еко-пријателски refillable кертриџ.Бренд Име : Sindoh.Со нашата еко-пријателски refillable кертриџ, вие веќе не треба да ги купите нов кертриџ во секое време на филамент снема.Наместо тоа, можете да ги купите нашите рефил filaments по многу пониска цена.Да рефил, едноставно заменете го гајтанот и чип во внатрешноста на кертриџ (на гајтанот може да биде заменет со било која боја или материјал на вашиот избор).со континуирана употреба на рефил filaments, на кертриџ е гумени ролери може да се истроши.Во таков случај, ве молиме купете нов refillable кертриџ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите