.

.

TWTADE 30 КОМПЈУТЕРИ Latching Мини Притисни Копче за Префрлање DC 1A 30V/Исклучување Факел Светло Мини Switch КАН-15

TWTADE 30 КОМПЈУТЕРИ Latching Мини Притисни Копче за Префрлање DC 1A 30V/Исклучување Факел Светло Мини Switch

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

100% сосема нов висок квалитет push копчето switch.Мини светилка притисни копче за префрлување, Latching контакт.Пакет Содржина : 30 компјутери црна latching push копчето switch.Терминал : 2 pin.Димензија : 12 х 8 х 8мм/0.47 x 0.31 x 0.31"(pin не се вклучени). 2 pin Факел push копчето прекинувачи, 1 A 30 V DC / 1 A 250 A, широко се користи во апаратот, електрична светилка, светилката, или електронски DIY проекти.Тип : Мал Факел Притисни Button Material : Пластични, Metal Color : Црна Терминал : 2 pins Quantity : 30 Pcs Voltage & Тековниот : 1 A 30 V DC / 1 A 250 ADimension : 12mm х 8мм х 8мм/0.47" x 0.31" x 0.31" (Прибл.) Pin должина : 7mm/0.28 in Package Содржина : 30 * црн push копчето switch.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите