.

.

VIZIO V V435-G0 42.5 Smart LED-LCD TV - 4K UHDTV - Црна - Целосна Низа LED Осветлување - Google Assis (Продолжува)

VIZIO V V435-G0 42.5 Smart LED-LCD TV - 4K UHDTV - Црна - Целосна Низа LED Осветлување - Google Assis (Продолжува)

мислење на клиентот:

DEN 7439.76
Достапност
Во достапна форма

VIZIO V V435-G0 42.5 Smart LED-LCD TV - 4 K UHDTV - Црна - Целосна Низа LED Осветлување - Google Асистент, Алекса Поддржани.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите