.

.

Halco 109130 - PL13S/41/ЕКО Една Цевка 2 Pin на База Компактна Флуоресцентна Сијалица

Halco 109130 - PL13S/41/ЕКО Една Цевка 2 Pin на База Компактна Флуоресцентна Сијалица

мислење на клиентот:

DEN 2088.00
Достапност
Во достапна форма

Боја/Крај : Кул Бело.Температура на бојата : 4,100 К Просечно Траење : 10000 часа.Lumens (светлина излез) : 825. CRI : 82. 13 watt - T4 - 2-Pin (GX23) База - 4,100 К - Кул Бело - Една Цевка - Pro Lume - Еко-Shield Halco Компактна Флуоресцентна Сијалица.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите