.

.

YUPVM 3 Парчиња 100Mm Дијамант Флексибилни Wet & Dry Полирање Влошки Чекор 3 Кат полски За Камен Мермерна Плочка

YUPVM 3 Парчиња 100Mm Дијамант Флексибилни Wet & Dry Полирање Влошки Чекор 3 Кат полски За Камен Мермерна Плочка

мислење на клиентот:

DEN 196.08
Достапност
Во достапна форма

Со цел да се добие подобра полирање резултати, ние силно совети за да ја користите само малку вода или сува полирање кога го користите чекор 2# 3# влошки.Тоа може да се користи за сува и влажна полирање на гранит или мермер.Дијамант влажни флексибилни полирање подлога за камен, земја плочка, керамика,мермер, бетон, цемент кат, terrazzo, стакло и керамика, вештачки камен, плочки, глазирани плочки, vitrified плочки. 3 вида на ронки големина, за чекор 3 полирање !!!.Сува и влажна полирање ; Еластична и мазна полирање ; Брзо полирање без scrach.YUPVM Ронки : 1, 2, 3 ( 1 чекор 2. чекор, чекор 3 )Големина : 100*10*4mm Color : црна + сина + yellow Material : Дијамант + Resin Package Содржина : 3* полирање pad Only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите