.

.

Qewmsg Брада Обликувањето Стил Образец Чешел Мажите Квалитет Брада Браун Трим Бричење Abs Чешел Убавина Алатка за Коса, Брада Чешли

Qewmsg Брада Обликувањето Стил Образец Чешел Мажите Квалитет Брада Браун Трим Бричење Abs Чешел Убавина Алатка

мислење на клиентот:

DEN 2174.40
Достапност
Во достапна форма

1. Направени од PS материјал : многу издржливи. 2. Брада владетел : многу лесен за употреба. 3. Напредни се справи со дизајн : лесно да се одржи и да го користите. 1. Направени од PS материјал : многу издржливи.2. Брада владетел : многу лесен за употреба.3. Напредни се справи со дизајн : лесно да се одржи и да го користите.Опис : Можете да го користите за да го обликуваат вашиот различни брада стилови.Погоден за домашни или професионална употреба.Карактеристики : Материјал : PSColor : црна, сребрена, transparent Package се Вклучени : 1 * Брада форма comb Notes : 1. Се должи на разликите помеѓу различни прикажува, слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.2. Физички грешки може да постои поради различни лични мерни техники.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите