.

.

Fewear Керамички Нож го Поставите Носителот Кујнски Нож Прибор за јадење Поставен Држач со Блок Готвач Нож за Сечење Нож Овошје Slicer Овошје Parer нож за лупење Поставите ?

Fewear Керамички Нож го Поставите Носителот Кујнски Нож Прибор за јадење Поставен Држач со Блок Готвач Нож за

мислење на клиентот:

DEN 599.76
Достапност
Во достапна форма

Производот усвојува фан-облик дизајн и може да се сместат ножеви на четири големини.Тоа може да се заштити алатка за сечење додека ставање во ред.Дизајнот е едноставен и лесно да се чисти.Направени од високо-одделение акрилик материјал, силни и издржливи. _ Керамички Нож го Поставите Носителот Кујнски Нож Прибор за јадење Поставен Држач со Блок Готвач Нож за Сечење Нож Овошје Slicer Овошје Parer нож за лупење Поставите Носителот Опис : На производ усвојува фан-облик дизајн и може да се сместат ножеви на четири големини Тоа може да се заштити алатка за сечење додека ставање во цел На дизајнот е едноставен и лесно да се чисти Направен од високо-одделение акрилик материјал, силни и издржливи Пакет : 1 x бедем.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите