.

.

Пилот Автомобилската 91-95 Акура Легенда; Возачот Страна, Замена На Стакло

Пилот Автомобилската 91-95 Акура Легенда; Возачот Страна, Замена На Стакло

мислење на клиентот:

DEN 986.40
Достапност
Во достапна форма

OE Fitment Дизајнирани Да Функционираат Како Оригиналниот Огледало Стакло Со Идентични Карактеристики.Напојува & Non-Загрева.Нема Сигнал Светилка на Стакло.Референтен #'s : Partslink : N. A / OEM : 76253-SP0-A11. Мазна seamed рабови за безбедно ракување.Пилот замена огледало стакло е дизајниран да ги задоволи сите федерални моторно возило стандарди за безбедност.Ние нудиме со врвен квалитет и реализација на претставата, изгледа и јасност што ви е потребно за оптимално гледање.Пилот нуди една од најпознатите сеопфатна assortments во автомобилски резервни индустрија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите