.

.

uxcell Пластични Школка Флуоресцентна Светилка Приклучок за T8 Цевка Светлина 2 Компјутери

uxcell Пластични Школка Флуоресцентна Светилка Приклучок за T8 Цевка Светлина 2 Компјутери

мислење на клиентот:

DEN 729.60
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : Флуоресцентна Светилка Носителот Приклучок;Одговара Флуоресцентна Светилка : за T8. Големина на(Секој) : 3.1 x 2.8 x 1,5 см/1.2" x 1.1" x 0.59"(L*W*T);Материјал : Пластични, Метални.Главната Боја : Бела, Златен Tone.Net Тежина : 8g.Пакет Содржина : - 2 x Флуоресцентна Светилка Носителот Штекер.Заштитете го вашиот флуоресцентна цевка, како има не трепка и зуењето кога е вклучен.Може да се употребуваат во канцеларии, училници, фабрика, и простории за состаноци и погоден за Флуоресцентни Светилки T8.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите