.

.

Quanna Риба, Одгледување Изолација Виси Аквариум Додатоци Инкубатор Кутија Резервоарот

Quanna Риба, Одгледување Изолација Виси Аквариум Додатоци Инкубатор Кутија Резервоарот

мислење на клиентот:

DEN 348.72
Достапност
Во достапна форма

Горните и долните нивоа на дизајн не влијаат едни на други.Тоа може да се користи како oviparous кутија за oviparous риба како паун, риби и риби.Тоа може да се спречи возрасните риби се нападне и да се подобри стапка на преживување на ларвите.Издржливи и добро направени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите