.

.

SAMSUNG Electronics UN32M4500BFXZA 720P Smart LED ТЕЛЕВИЗОР, 32 (2018), 17.3 x 28.9 x 3.1

SAMSUNG Electronics UN32M4500BFXZA 720P Smart LED ТЕЛЕВИЗОР, 32 (2018), 17.3 x 28.9 x 3.1

мислење на клиентот:

DEN 5976.00
Достапност
Во достапна форма

HD 720p : Уживаат во гледање искуство со 2x на јасност и деталност.Smart TV : Пристап до вашата омилена програма избори, во живо на ТВ, видео на барање, апликации и социјалните медиуми во еден лесен-за-пребарувајте за навигација искуство.Quad-Core Процесор : Уживајте Течност прелистување искуство и побрзо контрола - префрлување помеѓу апликации стримување на содржина и други медиуми без никаков напор.Прикажување на екранот : На прикажување на екранот функција ви овозможува да го огледало на вашиот телефон или на друг компатибилен мобилен уред е екранот на ТВ-екранот за безжично.Број на Конекции : 2 HDMI портови, 1 USB порт, 802.11 AC вграден Wi-Fi, 1 Компонента Во, 1 Композитни Во (Заеднички со AV Component Текст), и 1 Дигитален Оптички Излез.ДИМЕНЗИИ (ИНЧИ W x H x Д) : ТВ БЕЗ СТОЈАТ : 28.9 x 17.3 x 3.1 ТВ СО СТОЈАТ : 28.9 x 18.2 x 6.4. Да се донесат сите вашите омилени ТВ емисии, филмови, игри и медиумски содржини за живот во живописни, жив HDTV дисплеј со неверојатни детали во текот стандардна дефиниција во ЖИВО.Пристап до сите ваши омилени со интуитивен Smart TV карактеристики и вграден Wi-Fi за повеќе интерактивни, повеќе поврзана за домашна забава искуство.Наспроти dual-core процесор.Сите уреди мора да бидат на иста мрежа и Интернет конекција е потребна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите