.

.

Ноктите Боја Дисплеј Табла, Безбедно Не‑токсични полски Боја Дизајн Еко‑пријателски Помине Совет Екранот Одбор за Семејствата Помине Салони Помине Уметност Учи?

Ноктите Боја Дисплеј Табла, Безбедно Не‑токсични полски Боја Дизајн Еко‑пријателски Помине Совет Екранот Одбор

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на акрилик материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и цврсти, трајни производи за употреба.На монтажни и што можат да се инсталираат нерѓосувачки челик поддршка обезбедува стабилни и долготрајни структура, и тоа е полесно да се продавница по демонтажа.За подобро да се прикаже, овие акрилик одбор треба да се користи со ноктите се прикаже ленти и двострано лента.Погоден за нокти салони, помине уметност училишта, ноктите уметници, и семејства.Тоа ќе биде професионални помине уметност алатка за помине уметност техничари.Тоа е многу погоден за прикажување на сите видови на нокти украси, како што се камења, бисери, rhinestones, итн.Тоа е главно се користи за прикажување на ноктите совет, погодно за клиентите да изберете нивните омилени помине совет стилови.Функција : 1. Тоа е главно се користи за прикажување на ноктите совет, погодно за клиентите да изберете нивните омилени помине совет стилови.2. На монтажни и што можат да се инсталираат нерѓосувачки челик поддршка обезбедува стабилни и долготрајни структура, и тоа е полесно да се продавница по демонтажа.3. За подобро да се прикаже, овие акрилик одбор треба да се користи со ноктите се прикаже ленти и двострано лента.4. Направен од висок квалитет на акрилик материјал, безбедно и не‑токсични, еко‑пријателски и цврсти, трајни производи за употреба.5. Погоден за нокти салони, помине уметност училишта, ноктите уметници, и семејства.Тоа ќе биде професионални помине уметност алатка за помине уметност техничари.Тоа е многу погоден за прикажување на сите видови на нокти украси, како што се камења, бисери, rhinestones, итн.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктите Совет Екранот Board Material : Acrylic Product Големина : Прибл. 26 x 20cm / 10.2 x 7.9 in Product Карактеристики : Тие може да се користи за да се прикаже помине уметност и лажни нокти совети.Тие може да ви помогне да се покаже убавината на ноктите уметност преку едноставни операции.Тие се многу погодни за различни ноктите бои и се добра алатка за да креирате вашата убавина и мода.Постојат заштитни филмови на двете страни.Ако отпечатоци од прсти се испечатени на екранот одбор за време на употреба, тоа ќе биде многу јасно кога избриша со хартиена крпа.Инсталација Метод : Затегнете ја завртката главата на поддршка бар одговара на завртка дупка.Пакет Листа : 1 x Екранот Board2 x Поддршка Bar Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.3. Овој производ не содржи екранот ленти и двострано лента.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Nail Tip Display Board
Material:
Acrylic
Product Size:
Approx. 26 x 20cm / 10.2 x 7.9in
Product Features:
They can be used to display nail art and false nail tips. They can help you show the beauty of nail art through simple operations. They are very suitable for various nail colors and are a good tool to create your beauty and fashion. There are protective films on both sides. If fingerprints are printed on the display board during use, it will be very clear when wiped with a paper towel.
Installation Method:
Tighten the screw head of the support bar corresponding to the screw hole.
Package List:
1 x Display Board :
2 x Support Bar :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
3. This product does not include display strips and double‑sided tape. :

Им се допаѓа и на купувачите