.

.

PÜR 4-во-1 Затемнети Крем со Шеј Путер и заштитен фактор 20 - Вегетаријанска храна, Пријателски, Витамин Б3, без Paraben, Глутен & BPA

PÜR 4-во-1 Затемнети Крем со Шеј Путер и заштитен фактор 20 - Вегетаријанска храна, Пријателски, Витамин Б3,

мислење на клиентот:

DEN 623.52
Достапност
Во достапна форма

Сите-во-едно крем, буквар, викимедија и заштитен фактор 20. Го подобрува изгледот на вашиот тен и услови на кожата за dewy заврши.Preps вашата кожа, помага да се заштити од сонцето и ја зголемува хидратацијата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите