.

.

Sceptre 43 Класа Fhd (1080p) LED ТВ Memc 120 3X HDMI, Метал Црна 2019 (X435BV-FSR), Црна

Sceptre 43 Класа Fhd (1080p) LED ТВ Memc 120 3X HDMI, Метал Црна 2019 (X435BV-FSR), Црна

мислење на клиентот:

DEN 1972.80
Достапност
Во достапна форма

Бренд нови во Кутија.Производот бродови со сите релевантни додатоци.Sceptre.Лесен за Употреба.Кој е нов и лесен дизајн, x435bv-f LED HDTV испорачува возбудлив визуелни и возбудата надвор од твоите очекувања. 1080 P резолуција дава неверојатен сјај и јасност во секој пиксел.Со повеќе HDMI порти, квалитет на слика и стриминг пристап е на располагање на својот целосен потенцијал.Јасно QAM погодно обезбедува вашиот кабелски канали без потреба за антена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите