.

.

Ogmuk Меки Кожен Случај за Samsung Галакси A11,Жени, Девојки Стилски Зимска Топло Симпатична Зајакот Крзно Bunny Уши Fuzzy Мека Кадифен Дијамант Силикони Случај со Прилагодлив?

Ogmuk Меки Кожен Случај за Samsung Галакси A11,Жени, Девојки Стилски Зимска Топло Симпатична Зајакот Крзно Bunny

мислење на клиентот:

DEN 729.60
Достапност
Во достапна форма

Случај за Samsung Галакси A11 Зајакот Крзно Случај со Меки Bunny Уши,Мека Симпатична Кадифен Топло Зима се Покрива со Crossbody Рака Кожен Fuzzy Телефон Случај за Жена Девојки.Високо Квалитетен Материјал : симпатична кожен случај е направен на вештачки кожен,внатрешниот материјал е тенок меки силиконски гумени капак.Надворешното на случај е направен на кадифен кожен обезбедување на вас мека рака чувство и внатрешни работи мека TPU обезбедува максимална заштита за вашиот телефон.Стилски Дизајн : Оваа мода случај има луксузни симпатична bling дијамант кадифен Зајакот дизајн, го прави вашиот телефон убаво и стилски, каде и да одиш, ќе добиете многу комплименти со овој случај.Прецизни Cutouts : функцијата дупки се вкупно отворање, ве крајот уживаат сите на функцијата на вашиот телефон, со овој производ, можете удобно да работат сите копчиња на вашиот телефон.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 1 x Случај, 1 x Перо.Симпатична Цртан филм Дизајн : Samsung Galaxy A11 случај со премиум Faux Зајакот Крзно што е супер меки,меки,мазни и ви нуди удобен зафат и може да се загрее твојата рака во зима.Симпатична долго зајакот губење на слухот и симпатична зајаче hairball опашката е прекрасна вечера и kawaii ,Погоден за дама дами жени мажи момче девојка женски машки деца дете возрасни Супериорен Силикони и Топло Меки Крзно : Меки материјали понуда случај со lightweught,издржи гребнатини и scuff означува повеќе од обичен случај.Непречено faux кожен меки зајакот buuny крзно е многу густа и мека, супер симпатична.Лесно е да се добие пристап до сите копчиња.Едноставен и Елегантен : Тоа е лесна за употреба, перат, симпатична ,ултра меки , лесни, домот изградба и крои, дебели, тенки, ultralight еко-пријателски, лични, високо-квалитетен материјал Мазна, Мека на Допир : премиум кадифен крзно коса, тоа е многу супер дебела, мека, како меки како на сликата покажува, мазна и удобно да се одржи.Без пролевање,Без блокирање на камерата,Супер меки и топли како вистински крзно доза, совршен за есен и зима.Сјајот Дијамант Камера Заштита : Bling кристал bowknot дава повеќе елегантен и луксузен изглед, овој дизајн го прави вашиот телефон се издвоите од толпата.Супер симпатична зајакот дизајн го прави вашиот телефон изгледаат стилски, уникатен и луксузен.Подарок идеја за жени, девојки, пријатели.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите