.

.

UNBRUVO Женска 3/4 Ракав Копчето Надолу Кошули Секојдневен V Деколте, Блузи и Блузи за Работа

UNBRUVO Женска 3/4 Ракав Копчето Надолу Кошули Секојдневен V Деколте, Блузи и Блузи за Работа

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Мека дише ткаенина.Произведено во САД и Увезени.Женска Секојдневен V Деколте, Краткото/Долг Ракав Црисс Крстот Т-Маица, Блуза Блузи.Drawstring затворање.Машина За Миење. 【Материјал】Мода женска блузи и блузи е направена со високо-квалитетна ткаенина, дише, лесни, меки, пријателски за кожата. 【Функција】Жените lapel Долг Ракав V Деколте, Чисто Графички Печатење на Блузи Копчето Надолу Кошула Блузи.Копчето надолу блузи , V деколте, Кошули, симпатична печатење на блузи,Блузи, за Жени Бизнис на Повик. 【Натпревар】 Лесно се исти со фармерки, панталони, leggings и шорцеви и високо-потпетици во секојдневниот живот. 【Повод】Блузи, за жени совршен за повик, канцеларија за работа, патување, училиште,партија, плажа, секојдневно носење. 【Облека Грижа】Рака мие со ладна вода и Машина перат,Сува Чиста. ✿Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел.Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас. ✿Објект спецификите ✿Сезона : Лето,Есен,Зима,Пролет ✿Пол : Жените ✿Материјал : Памук Влакна ✿Облека Должина : Редовни ✿Ракав Должина : 3/4 Ракав ✿Шаблон Тип : Polka Точки,Мапата на Светот,Симпатична Графички Печати ✿Стил : Мода,Причинска ✿Карактеристики : Трендовски 1. Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна облечен 2. Стилски и модата се направи повеќе привлечна 3. Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Пакет вклучуваат 1 PC Женска Врвот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите